Datum: 16.11.2013

Vložil: David

Titulek: poděkování

Ahoj Aničko, chci ti poděkovat za tvůj příběh, který se ke mne dostal pomocí stránky na facebooku (Síla myšlení), kterou odebírám. "Miluj svůj život" od Louise L. Hay. Tu knihu jsem doporučil číst mé velké přítelkyni z Krkonoš, která nezvládala minulý rok 2012 rozchod se svým přítelem a ani svůj život. Ztrácela naději a mne napadlo jí doporučit knihu, kterou jsem vlastně do té doby nečetl. Ale protože jsem z recenzí pochopil, že jde o formu vzdělání stejného principu, kterou popisuje Joseph Murphy v knize "Moc podvědomí", usoudil jsem, že pro ni bude vhodná. Po několika týdnech mi přišla nádherná zpráva v chatu na Fb s tím, že kniha je výborná. Poprosil jsem, jestli by mne knihu půjčila, protože jsem ve svém podnikání klesal a můj život se taky pomalu hroutil. V překvapení mi přišel dárek k vánocům (ta samá kniha) se vzkazem na 1. straně (cituji): "Davide, daruji ti to, co mě pomohlo se dostat ze dna. Tam kde teď jsem, jsem konečně šťastná. Krásné vánoce. Pavlínka" Pája potkala nového přítele, se kterým si postavili domeček a začali žít nádherný život. Já knihu přelouskal za 2 dny také a začal na sobě pracovat. Výsledky přišli rychle. Moc podvědomí nezná hranic. My 2 se sice neznáme, ale protože dělám internetovou reklamu (weby, eshopy a strategie), pokud byste rozjížděli prodej na internetu, jako dárek z mé strany dám rád konzultaci zdarma po skypu. Sám mám investici v internetovém obchodě Abbey-dawn.cz, který řídím. Pokud bys chtěla, poradím a nasměruji zdarma, jak na internetu efektivně s minimálními investicemi prodávat vaše zboží. Toť můj dárek tobě za krásný inspirativní příběh části tvého života. Děkuji moc a přeji krásné dny v tvé cestě. David Dobrovolný. Web: https://www.daviddobrovolny.cz/

Přidat nový příspěvek